Čo je home staging

Home staging je v skratke príprava nehnuteľnosti na fotenie pre jej chystaný predaj. V dnešnej dobe, keď potenciálni záujemcovia o kúpu nehnuteľností, vyhľadávajú ponuky na internete, je dôležitosť kvalitnej prezentácie vyššia ako kedykoľvek predtým.

"Nikdy nedostanete druhú šancu, aby ste urobili prvý dojem"

Will Rodgers

Vďaka profesionálnej úprave dostane Vaša nehnuteľnosť atraktívnejší vzhľad pre potenciálnych záujemcov. Takáto úprava a z toho vyplývajúce kvalitné fotografie Vám môžu pomôcť predať nehnuteľnosť nielen rýchlejšie, ale dokonca aj výhodnejšie.

Príprava nehnuteľnosti

Základom úpravy nehnuteľnosti je vyčistený a uprataný interiér, pokiaľ možno bez osobných vecí. Priestor by sa mal v prípade potreby presvetliť, svetlo je v tomto procese dôležité. Je možné pracovať aj s prípadnou zmenou usporiadania rôznych prvkov interiéru, ako je nábytok. Používajú sa aj rôzne doplnky - rastliny, knihy, vázy či závesy.

Nafotenie nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť po dokončenom home stagingu je pripravené na profesionálne nafotenie. V prípade záujme vieme našim klientom zabezpečiť aj fotenie a vyhotovenie kvalitných fotografií potrebných k vytvoreniu ponuky.